1.5.2024 - STŽ Petrohrad - krátká | ||
Kategorie: T4 3.95 km, 200 m, 17 kontrol | ||
1. | Štěrba Marek SKV0401 A TJ Slovan Karlovy Vary | 38:03 |
2. | Klusák Martin DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka | 47:38 + 9:35 |
3. | Vaněk Tomáš 0290002 CZAR | 48:25 + 10:22 |
4. | Jirous Jiří TAP7201 C KOB Tretra Praha | 49:11 + 11:08 |
5. | Duda František DKP8107 C Oddíl OB Kotlářka | 49:44 + 11:41 |
6. | Bleha Stanislav DOR7503 C OK Dobříš | 49:50 + 11:47 |
7. | Vyskočil Jan 0230001 nnn | 51:14 + 13:11 |
8. | Žákovcová Magda KRL9651 C Kometa Kralovice | 51:37 + 13:34 |
9. | Adámek Petr 0340001 Buffalo team | 55:21 + 17:18 |
10. | Sýkora Rudolf ROZ7800 C OK Roztoky | 57:02 + 18:59 |
11. | Buchtík Ondřej | 57:16 + 19:13 |
12. | Škarková Barbora | 57:48 + 19:45 |
13. | Špatenka Šťepán JES7800 C OK Rakovník | 59:35 + 21:32 |
14. | Kándlová Adéla DCE7550 C KOB Dobřichovice | 62:18 + 24:15 |
15. | Staněk Rostislav VPM6801 C KOS Slavia Plzeň | 62:21 + 24:18 |
16. | Švejda Karel 0280001 Zvole | 62:37 + 24:34 |
16. | Hanáková Aneta KRL0951 A Kometa Kralovice | 62:37 + 24:34 |
18. | Sankotová Monika KAM8053 C OK Kamenice | 62:44 + 24:41 |
19. | Labský Martin | 62:47 + 24:44 |
20. | Dudl Jan ODV7703 C TJ Aero Odolena Voda | 63:51 + 25:48 |
21. | Savičová Gabriela SKV7952 C TJ Slovan Karlovy Vary | 64:36 + 26:33 |
22. | Honzáková Lenka JHB0551 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro | 65:03 + 27:00 |
23. | Litschmannová Lenka PGP8557 C SK Praga | 66:13 + 28:10 |
24. | Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky | 66:19 + 28:16 |
25. | Jirásková Markéta VSP7653 C USK Praha | 66:21 + 28:18 |
26. | Marek Jan LBE6100 C TJ Lokomotiva Beroun | 66:42 + 28:39 |
27. | Šlajchrt Martin JES8500 C OK Rakovník | 67:44 + 29:41 |
28. | Dostálová Anna DOR8250 C OK Dobříš | 69:28 + 31:25 |
29. | Rosenbaum Ondřej JES0001 C OK Rakovník | 70:39 + 32:36 |
30. | Hrubý František 0190002 6YC | 71:03 + 33:00 |
31. | Matyšek Stanislav PLU7612 C TJ SOKOL Plumlov | 71:21 + 33:18 |
32. | Drašarová Magdalena | 71:23 + 33:20 |
33. | Kraus Petr LIT9501 C KOB Litvínov | 71:46 + 33:43 |
34. | Staňková Marcela VPM6951 C KOS Slavia Plzeň | 72:13 + 34:10 |
35. | Malačka Milan DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka | 72:14 + 34:11 |
36. | Vobořilová Markéta 0290001 CZAR | 72:21 + 34:18 |
37. | Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha | 72:59 + 34:56 |
38. | Šlajchrtová Terezka JES8651 C OK Rakovník | 74:57 + 36:54 |
39. | Jirousová Eva TAP7653 C KOB Tretra Praha | 75:33 + 37:30 |
40. | Nalezencová Ivana DOR8251 C OK Dobříš | 76:03 + 38:00 |
41. | Haisová Stanislava DOR8051 C OK Dobříš | 76:08 + 38:05 |
42. | Březovská Tereza 0390002 OBA | 76:43 + 38:40 |
43. | Dudlová Jana ODV7751 C TJ Aero Odolena Voda | 76:47 + 38:44 |
44. | Havlíčková Barbora RIC8250 OB Říčany | 76:51 + 38:48 |
45. | Jetel Václav 0360001 Velká Hraštice | 78:26 + 40:23 |
46. | Mulač Jan 0030001 Pro radost | 78:59 + 40:56 |
47. | Homuta Jan ROZ8200 C OK Roztoky | 83:39 + 45:36 |
48. | Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka | 84:56 + 46:53 |
49. | Kudrnáčová Hana KAM6250 C OK Kamenice | 87:31 + 49:28 |
50. | Nosková Lenka ROZ8050 C OK Roztoky | 87:36 + 49:33 |
51. | Horová Magda VSP5450 C USK Praha | 87:44 + 49:41 |
52. | Mikanová Kateřina | 88:02 + 49:59 |
53. | Žáčková Jana 0040001 Tempo makers | 88:24 + 50:21 |
54. | Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem | 88:54 + 50:51 |
55. | Priorová Daniela SAD7651 C Sportovní akademie Dobř | 89:13 + 51:10 |
56. | Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka | 91:44 + 53:41 |
57. | Nedas Dušan KPY7701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 91:53 + 53:50 |
58. | Smutná Anna 0050001 DLP NEREG | 91:56 + 53:53 |
59. | Karas Ondřej 0240001 OV | 93:09 + 55:06 |
60. | Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice | 95:02 + 56:59 |
61. | Ripplová Emma 0250001 OB Kotlářka | 95:44 + 57:41 |
62. | Chabrová Tereza 0300001 Koule | 96:03 + 58:00 |
63. | Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutn | 96:41 + 58:38 |
64. | Mordačík Michal KAM7803 C OK Kamenice | 98:25 + 60:22 |
65. | Tučný Jan 0130001 OB Tučňáci | 99:03 + 61:00 |
66. | Rousová Jana DKL6950 C KOB Kladno | 99:42 + 61:39 |
67. | Michalíková Jana ZVO8051 C OB SK Zvole | 100:07 + 62:04 |
68. | Vyhnálková Anna DKP7955 C Oddíl OB Kotlářka | 103:13 + 65:10 |
69. | Marketa Smutna 0050002 DLP NEREG | 103:59 + 65:56 |
70. | Labská Klára | 104:03 + 66:00 |
71. | Malá Martina 0130002 OB Tučňáci | 104:45 + 66:42 |
72. | Chabr Tomáš 0300002 Koule | 108:25 + 70:22 |
73. | Klavrzova Dominika 0390001 OBA | 110:56 + 72:53 |
74. | Šnejdarová Miroslava 0400001 není členem | 116:47 + 78:44 |
75. | Kofroň Ondřej LBE1200 C TJ Lokomotiva Beroun | 131:28 + 93:25 |
76. | Kofroňová Edita LBE8050 C TJ Lokomotiva Beroun | 131:29 + 93:26 |
77. | Jiří Kehar | 134:59 + 96:56 |
78. | Šíma René 0120002 Orión Řepy | 140:26 + 102:23 |
79. | Vachová Terezie 0210001 VACH-o-VI | 158:28 + 120:25 |
Kocur Tomáš ODV8900 C TJ Aero Odolena Voda DNS | ||
Červinka Jaroslav OKP9000 C SK OK 24 Praha DNS | ||
Faltus Jan 0170001 Utopia DNS | ||
Karas Vladimír 0240002 OV DISK | ||
Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |